3Kare'den 3 Detay

2012’de kurulan 3Kare Makina A.Ş.; asfalt makinalarının üretimi, tasarımı ve inşaat işleri üzerine yoğunlaşmıştır. Saraykent Sanayi sitesinde bulunan fabrikamız 11.500m² alana sahiptir. Kurulumundan bu yana standart olarak ürettiğimiz ekipmanlar dışında, Ar-Ge departmanımız sayesinde müşterilerimizden gelen isteklere göre de tasarım ve imalat yapmaktayız.

 

Kısa zaman içerisinde yurt içinde ve yurt dışında tanınmış hale gelen 3Kare Makina A.Ş.; inşaat sektöründe de kendini kanıtlamış ve orta ölçekli projelerde çözüm ortağı olmuştur. Yurt içi pazarı kadar, yurt dışında da aktif olan firmamız tecrübeli yönetim ve mühendis kadrosuyla satış ağını her geçen gün genişletmektedir.

 

3Kare Makina olarak değerlerimiz; güvenilirlik, kalite ve sürdürülebilirliktir. Yeniliklere açık vizyonumuz ile ürettiğimiz makinalarda ve yapılan inşaat işlerimizde kalite ve sağlamlık birinci hedefimizdir.

 

Kurumsal felsefemiz ise, müşterilerimize her zaman dürüst davranmak ve müşteri memnuniyetini esas alarak kalitemizi artırmaktır. Pazar ihtiyaçlarını gözlemleyerek piyasaya kullanışlı ve ekonomik çözümler üretmek ise hedeflerimiz arasındadır.

1

GÜVENİLİRLİK

Ürün ve hizmetlerimizin güvenilirliğini, satış öncesi ve satış sonrası ilgi ve iletişim ile kanıtlamayı kendimize bir hedef olarak belirdik. Bu nedenle sektörde güven temellerini esas alan adımlar atarak ilerlemekteyiz.

2

KALİTE

Kullanılan malzeme ve donanımlar ile kaliteyi en üst seviyede tutarak hizmetlerimizi zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmeyi bir gereklilik olarak görmekteyiz, bununla birlikte fiyat/performans açısından da en doğru ürünleri sunmaktayız.

3

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürekli gelişen ürün yelpazemize ek olarak önceden yapmış olduğumuz ürünleri geliştirmeyi de ihmal etmemekte olup ihtiyacınız olabilecek her üründe yeni ve teknolojik çözümler üretip devamlılık sağlamaktayız.

parallax background

 

                  İletişim formumuzu doldurarak bizlerden destek alabilirsiniz.